Čo sú to Mládežnícke piatky?

Jednou z najnovších a zároveň najobľúbenejších akcií v Domčeku sú Mládežnícke piatky. Príjemné
ukončenie týždňa v skvelej spoločnosti pri teplom čaji alebo kávičke si obľúbilo veľa mladých, ktorí chcú spojiť zábavu s modlitbou, ktorá sa tiež nenesie vo vážnom duchu. Je to večer plný zábavy, hier a dobrého jedla.

Mládežnícke piatky sa začínajú o 18:00 a trvajú približne do 22:00 hod. Tento čas však nie je tak úplne presný, pretože väčšinou sa už nikto nevie dočkať kedy začneme, a naopak, nikomu sa potom nechce ísť domov. Program nikdy nie je úplne stanovený, pretože chceme,  aby sa všetci bavili a trávili čas v kruhu priateľov ako chcú. Veľmi obľúbená hra sú aktivity, no aj kopec ďalších, ako napríklad kalčeto. Príjemnú atmosféru vytvára hudba, ktorú si po dohode každý môže vybrať.

Duchovná stránka Mládežníckych piatkov

Okrem zábavy a hier do programu patrí aj modlitba ako poďakovanie za uplynulý týždeň, či deň. Všetci sa posadíme do kruhu a vo svetle sviečok spievame, čím chválime Boha. Osobne si myslím, že to je najúprimnejšia a najcitlivejšia časť programu. Je to chvíľa, kedy môžeš naozaj vpustiť Otecka do srdca     a stráviť s ním nejaký ten čas. Nie je to klasická modlitba ako mnoho z nás pozná. Je to niečo
oveľa hlbšie….

Chceš sa zabaviť a stráviť príjemný večer so super ľuďmi aj ty? Tak nás príď pozrieť. Čakáme ťa.